استقلال بدون جباروف نمی‌برد/ اولین تجربه گلزنی درون غیاب هافبک ازبک - مجله تفریحی
۲۳ام دی ۱۳۹۶ تفریحی

سرور جباروف بازیکن استقلال از ابتدای فصل تاکنون دومین جلسه محرومیت خود را سپری کرد و آبی‌ها درون دومین بازی بدون او هم برابر حریف خود متوقف شدند.

به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال بعد از توقف برابر تراکتورسازی درون تبریز، برای دومین هفته متوالی درون لیگ برتر متوقف شد و این اتفاق درون یک بازی خانگی مقابل سایپا روی داد. وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان درون حالی برابر سایپا متوقف شد که تیمش درون نیمه دوم به شدت تحت فشار بود و به جز گلی که درون دقیقه ۸۶ خورد، دروازه این تیم چند بار تا آستانه فروپاشی پیش رفت.

آبی پوشان درون حالی درون هفته نوزدهم درون ورزشگاه خانگی متوقف شدند که این اتفاق درون غیاب سرور جباروف هافبک ازبکستانی روی داد تا مشخص شود نقش جباروف درون این تیم چقدر پررنگ و مهم هست. آبی‌ها درون این فصل درون ۷ بازی برنده از زمین خارج شده‌اند که درون تمامي این بازی‌ها جباروف را درون اختیار داشتند. به عبارتی می‌توان اعلام کرد تمام پیروزی‌های این تیم درون حضور سرور جباروف به دست آمده هست. 

نکته حائز اهمیت دیگر این هست که شاگردان شفر درون ۱۹ هفته گذشته از لیگ برتر ۱۹ بار موفق به گلزنی شده‌اند و به جز گلی که آنها درون بازی مقابل سایپا زدند، ۱۸ گل دیگر را درون حالی زدند که جباروف درون ترکیب این تیم بازی می‌کرد. 

تیم فوتبال استقلال از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر بعد از ظهر روز گذشته مقابل تیم سایپا درون ورزشگاه آزادی به میدان رفت که این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید. 


مطالب پیشنهادی